2018 – Rokiem Psa i Vetnolimits

2018 – Rokiem Psa i Vetnolimits

Poprzedni rok był dla nas naprawdę wyjątkowy. W listopadzie 2017 roku byliśmy jedyną firmą z Polski wśród wystawców podczas London Vet Show. Uczestnictwo w tych jednych z największych targów weterynaryjnych na świecie zainspirowało nas do dalszej, intensywnej pracy i pozwoliło na zbudowanie sieci cennych kontaktów. Mieliśmy też szansę zareklamować nasze usługi bezpośrednio u samych zainteresowanych i porozmawiać o możliwościach współpracy. To właśnie tego typu wydarzenia są prawdziwym eye-openerem i okazją do zderzenia własnych pomysłów z tym, co na świecie już funkcjonuje. Nie mamy się czego wstydzić!

Dzięki projektowi Furry Vets (www.furryvets.com) wytyczyliśmy zupełnie nowy kierunek rozwoju medycyny zwierząt egzotycznych. Nasze konferencje i warsztaty medycyny królików, świnek morskich, cytologii małych ssaków zebrały ponad 450 uczestników z 18 krajów. W tym roku, w październiku planujemy kurs stomatologii i chirurgii czaszkowej królików i gryzoni z samym dr. Vittorio Capello, który przyjedzie do nas z Włoch, by w ciągu 4 dni przekazać kursantom i słuchaczom całą swoją wiedzę. Żeby być na bieżąco – dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Podczas trzech lat naszego kursu Medical English for Veterinary Professionals (www.veterinaryenglish.com) zaufało nam już prawie 200 kursantów – studentów i lekarzy. Dzięki wspólnej nauce i ciężkiej pracy wielu z nich wyjechało na wymarzone praktyki i staże zagraniczne lub podjęło pracę zawodową w Wielkiej Brytanii i Australii. Ich historie możecie śledzić na naszym fanpage’u, gdzie znajdziecie również dawkę weterynaryjnej wiedzy po angielsku.

Na początku lutego 2018 roku w Warszawie odbyła się pierwsza na świecie edycja autorskiego szkolenia “Social Media w Weterynarii”. Podczas dwóch dni intensywnej nauki zaznajomiliśmy naszych kursantów z tajnikami Facebooka, Instagrama, blogowania i budowania wizerunku lecznicy weterynaryjnej w sieci. Spotkanie obfitowało w dyskusje i wymianę doświadczeń, a także było okazją do weryfikacji swojego stanu wiedzy na temat mediów społecznościowych. Stworzyliśmy to szkolenie z myślą o lekarzach, technikach, managerach lecznic, recepcjonistkach oraz wszystkich tych, którzy odpowiadają za komunikację treści z życia lecznicy weterynaryjnej w sieci. Jesteśmy przekonani, że odpowiedzieliśmy na oczekiwania słuchaczy i każdy z nich znalazł na kursie to, czego szukał. Świadczyć o tym mogą sukcesy “socialmediowe”, którymi chwalą się nasi podopieczni na wspólnym forum, gdzie dzielimy się doświadczeniami i oferujemy wsparcie w działaniach online.

W ciągu ostatnich dwóch lat przeszkoliliśmy prawie 200 studentów i absolwentów podczas naszych autorskich kursów “Praktyczny Kurs Umiejętności Klinicznych”, “Badanie Kliniczne bez Tajemnic” oraz “Szycie i Desmurgia”. Dzięki indywidualnemu, praktycznym podejściu nastawionym na jak największe zaangażowanie kursantów, mogli oni nauczyć się najważniejszych umiejętności niezbędnych w wykonywaniu pracy lekarza weterynarii. Nasze trzy kursy przyjęły wspólną nazwę Vetnolimits Academy i już niebawem ogłosimy kolejną edycję oraz nowe miejsce zajęć.

W tym roku dołączyli do nas nowi członkowie zespołu – lek. wet. Aleksandra Mądry, Jacek Mądry – psychoterapeuta i psycholog. Dzięki wspólnej pracy, różnorodnym specjalizacjom oraz bogatym doświadczeniom zawodowym postanowiliśmy połączyć siły i zaoferować wam zupełnie nowe usługi. Jednym z naszych głównych kierunków na rok 2018 będzie temat Wellness. Chcemy skupić się na satysfakcji zawodowej i zadowoleniu z życia lekarzy weterynarii, zapoznać ich z technikami radzenia sobie ze stresem, pomóc w autoanalizie poziomu stresu i wypalenia zawodowego. Chcemy stworzyć przestrzeń do dialogu na te trudne tematy, które dotychczas nie były w przestrzeni publicznej poruszane. Dzięki wsparciu naszych konsultantów, podczas seminariów chcemy dać szansę lekarzom do podzielenia się w sprzyjającej atmosferze swoimi własnymi doświadczeniami. Tematyka spotkań będzie poświęcona eutanazji i przekazywaniu złych wieści, zmęczeniu współczuciem, komunikacji w stresie z trudnym i wymagającym klientem. Więcej w zakładce projektu Wellness.

Niezmiernie cieszymy się z tego jak nasza firma się rozwija. Końcówka zeszłego roku dała nam wiatru w skrzydła i obraliśmy bardzo szybki kurs, który wyprowadza nas na nowe, ale bardzo ciekawe wody. Stoją za nami – wspaniały zespół pełen ludzi z różnych branż i z różnorodnym doświadczeniem. To niezwykle ważne móc polegać na sobie i wiedzieć, że każdy pracuje na 200% by dać z siebie wszystko i jak najlepszej jakości. Mamy też doświadczenie z dwóch biegunów – rynku polskiego i zagranicy. Praca za granicą i networking otwiera nam oczy na nowe rozwiązania, które wcielamy w życie i przekazujemy naszym klientom. To, co znajdziecie na tej stronie i w naszym portfolio to najwyższej jakości usługi o międzynarodowym standardzie. Piszcie, komentujcie i do zobaczenia na naszych wydarzeniach.

Brak komentarzy

Napisz komentarz