Dziękuję za życzenia!

samiec żyrafy Rotschilda. na wolności zostało ich ok. 700!
samiec żyrafy Rotschilda. na wolności zostało ich ok. 700!

Dziś dostałam jeden z najpiękniejszych prezentów urodzinowych – rano przylecieliśmy z naszą wspaniałą ekipą filmową do Nairobi, czekamy na drugą część zespołu i ruszamy na sawannę w kierunku parków narodowych East Tsavo oraz Amboseli w Kenii. Spełnił się mój sen o kręceniu filmów przyrodniczych, zostałam konsultantem programu o zwierzętach, jestem w Afryce i kręcimy dokument do TV! :) A wszystko zaczęło się przez fakt, że pewni niezwykli ludzie trafili właśnie na mojego bloga i opowieść o mojej przychodzie ze słoniami…

Dziękuję wszystkim wspaniałym ludziom, którzy o mnie pamiętają, rodzinie, przyjaciołom i najbliższym. To dzięki Waszej wierze w moje szalone pomysły i w to co robię, mam poczucie, że to coś wartościowego. Na pewno Was nie zawiodę :) Wracam niebawem!

Niebawem napiszę o mojej przygodzie w Ameryce Południowej, nurkowaniu na brazylijskich wrakach, przeprawie przez słone bezdroża i laguny Boliwii, o tym jak smakuje świnka morska i czemu Machu Picchu warte jest każdych pieniędzy, oraz o tym jak wyglądało moje spotkanie z kondorami i ostronosami :)

DSC04806
Jambo mambo! Po wygłaskaniu przez cudowne dzieciaki, które nie mogły uwierzyć, że moje oczy są jak niebo a włosy ‚so soft, so soft’… :)

Reklamy