My American Dream…czas zacząć :)

Chyba ten dzień musiał w końcu nastąpić, a mnie musiało rzucić w końcu na amerykański ląd :) Już rano lecę z Warszawy przez Zurych do San Francisco, gdzie pod 12 godzinach lotu ląduję….po południu tego samego dnia. W szkole wszystko na bieżąco zaliczone, w Polsce coraz zimniej…więc trzeba ruszać się w jakieś cieplejsze miejsce i odpocząć na długo wyczekiwanych wakacjach.

W Kalifornii u znajomych spędzę 8 dni odwiedzając słynny UC DAVIS, gdzie spotkam się m.in. z profesorem Stanleyem Marksem, który będzie w Polsce już niedługo na Konferencji VetCo poświęconej gastroenterologii, gdzie będziemy mieli się okazję spotkać po moim powrocie w dniach 11-13 stycznia w Falentach pod Warszawą. Wszystkich spóźnialskich gorąco zapraszam jeszcze do zapisów! Poza tym moc atrakcji i niespodzianek i jedno z najlepszych Zoo na świecie – San Francisco Zoo.

Po świętach spędzonych na zachodnim wybrzeżu, 26 grudnia lecę do Nowego Jorku, gdzie czeka na mnie m.in. szalona zabawa sylwestrowa na Times Square, Aida w Metropolitan Opera (operowe wydarzenie roku!), Król Lew na Broadwayu, zbiory Metropolitan Museum of Art, łyżwy w Hyde Parku, Statua Wolności, tętniący życiem Manhattan i wiele innych!

1 stycznia wieczorem przyjeżdżam na ostatni tydzień do… Waszyngtonu :) Podczas pobytu w stolicy Stanów Zjednoczonych spędzę intensywny czas na praktykach w jednej z najlepszych waszyngtońskich klinik weterynaryjnych – Dupont Veterinary Clinic.

Do Polski wracam 8go stycznia po południu, do tego czasu jestem w kontakcie pod adresem mailowym natalia@vetnolimits.com

Brzmi ciekawie? Ja też już nie mogę się doczekać! :)

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s