Majowe sukcesy naukowe

Maj jest dla mnie zawsze bardzo intensywnym okresem jeśli chodzi o naukę, w tym roku brałam udział w dwóch konferencjach naukowych, jak zawsze – z sukcesami!

10-11 maja 2012 miała miejsce XVII Międzynarodowa Konferencja Naukowa na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, w której zdobyłam        III nagrodę i Nagrodę Kuratora za najlepszą prezentację w sekcji popularno-naukowej za prezentację pt.”Choroba metaboliczna kości (MBD) u małp miniaturowych” na postawie badań, które prowadziłam w wakacje 2012 podczas praktyk w Bird and Exotic Animal Hospital w Pretorii.

21-22 maja 2012 brałam udział w II Międzynarodowej Konferencji Studenckich Kół Naukowych na Uniwersytecie Rolniczym w moim rodzinnym mieście – Krakowie :)

Plakat, który prezentowałam pt. “Analiza cyklu rujowego na podstawie badań cytologicznych wymazu z pochwy oraz próba określenia optymalnego momentu krycia u suk ras miniaturowych” zdobył I nagrodę i 1000 zł w kategorii poster! 

Bardzo cieszę się, że moja praca jest doceniana, jest to tylko dla mnie większą motywacją do nauki i przyszłych studiów doktoranckich :)

Dziękuję wszystkim, którzy mi dopingują i wspierają w trudnych momentach.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s