Warsztaty neurologiczne z drem Marcinem Wrzoskiem w Warszawie

3 grudnia 2011 roku warszawska Klinika Weterynaryjna Bemowo zorganizowała warsztaty neurologiczne  z najlepszym polskim specjalistą neurologii weterynaryjnej – doktorem Marcinem Wrzoskiem z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Całodzienne szkolenie poświęcone było tematyce padaczki i drgawek u zwierząt. Po doskonałym wstępie teoretycznym w formie prezentacji, przeszliśmy nauki badania neurologicznego a następnie oglądania filmów konkretnych przypadków i na podstawie objawów klinicznych określenia źródła problemu. Na sam koniec umówiono ośmiu pacjentów, przy których konsultacji asystowaliśmy i wspólnie z pozostałymi uczestnikami pomagaliśmy stawiać diagnozę.

Cały dzień był bardzo pracowity i ekscytujący. Szkolenie było doskonale zorganizowane, nawet przerwy na posiłki i kawę poświęcaliśmy tematyce weterynarii. Mimo, iż z kolegą, byliśmy jedynymi studentami obecnymi na szkoleniu, resztę stanowili młodzi weterynarze, mieliśmy pełno wspólnych tematów do rozmów z pozostałymi osobami.

Gorąco polecam wszystkim warsztaty organizowane przez Klinikę Bemowo. Serdecznie dziękuję doktorowi Wrzoskowi za tak fantastyczne szkolenie. Życzyłabym sobie, aby wszyscy nasi nauczyciele akademiccy podchodzili do tematu z takim entuzjazmem :)

W związku z tym, że dostaję coraz więcej maili z pytaniami: CO, GDZIE, KIEDY? Jeśli jesteście zainteresowani polecam Wam stronę www.vetagenda.com oraz uważne śledzenie prasy weterynaryjnej. Każdy ma do niej dostęp w czytelniach wydziałowych.

Reklamy

One thought on “Warsztaty neurologiczne z drem Marcinem Wrzoskiem w Warszawie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s