Kraje Południowej Afryki – zapowiedź wyprawy

Ostatnie przygotowania do wyprawy – kompletowanie apteczki, ubrań, potrzebnych do nauki materiałów, niezbędnych rzeczy. Jutro rano pociąg do Warszawy, zaś w poniedziałek 29 sierpnia wylot o 19.40 i trasa Warszawa-Frankfurt-Johannesburg. Pierwsze dwa tygodnie spędzę na Uniwersytecie w Pretorii w klinice zwierząt egzotycznych, w wolny weekend wybieram się do Cape Town i na Przylądek Dobrej Nadziei.

W połowie września, po moim stażu, dołącza do mnie mój przyjaciel Mateusz i razem ruszamy w podróż po krajach południowej Afryki. W planach są – RPA, Lesotho, Suazi, Mozambik, Zimbabwe, Zambia i Botswana – około 6000 km trasy. Odwiedzimy dzikie zakątki, do których mało kto dociera, znajdziemy się nad jeziorem Malawi i pod Wodospadami Wiktorii, w parkach narodowych i rezerwatach, na pięknych plażach Mozambiku i sawannie w Zimbabwe i RPA.

Do Warszawy przylatujemy 10 października rano. W miarę możliwości i dostępu do internetu będę na bieżąco zamieszczać relację z podróży na blogu. Podczas wyjazdu będzie można ze mną kontaktować się mailowo na adres nataliastrokowska@gmail.com

natalia strokowska

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s